Scheidsrechtersindeling

Bij eventuele verhindering dient men zelf voor vervanging te zorgen. Indien er geruild wordt, dient dit doorgegeven te worden aan Marjon van Kampen: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. / 0651149385 Graag 15 minuten voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn. De jeugdteams hebben de scheidsrechter spullen in hun teamtas zitten; vraag hiernaar bij aanvang van de wedstrijd.

Download hier het gehele overzicht in PDF

Digitaal wedstrijd formulier:

* Voor de wedstrijd controleren en akkoord geven

* Na de wedstrijd de stand invoeren en vastleggen

 

Zondag 7 januari     

 09.30 uur HC1 Jan Manders De Peelhorst  

 10.30 uur D2 Jan Manders De Peelhorst  

 13.45 uur DC1 Joyce Welten De Peelhorst  

     

Zondag 14 januari     

 09.30 uur HC1 Mark van der Schaaf De Peelhorst  

 10.30 uur E1 Mark van der Schaaf De Peelhorst  

 16.20 uur E2 Rebecca Jakobie De Peelhorst  

     

Zondag 21 januari     

 10.00 uur D2 Bianca Bladder De Peelhorst 2 

 10.45 uur DC1 Bianca Bladder De Peelhorst 2 

 13.00 uur HC1 Rob van Leeuwen De Peelhorst 2 

 16.30 uur E2 Janneke Berkers De Peelhorst 2 

     

Zondag 28 januari     

 10.00 uur E2 Mandy Peggen De Peelhorst 2 

 10.55 uur E1 Mandy Peggen De Peelhorst 2 

     

Zondag 4 februari     

 09.30 uur D2 Mijs van Horne & Naomi Kessels De Peelhorst 2 

 10.15 uur DC1 Angelique Klokgieters De Peelhorst 2 

 11.15 uur HC1 Angelique Klokgieters De Peelhorst 2 

     

Zondag 25 februari     

 12.30 uur E1 Sanne Kuijpers & Sem Spoormakers De Peelhorst 1 

 13.25 uur D1 Sanne Kuijpers & Sem Spoormakers De Peelhorst 2 

     

Zondag 4 maart     

 10.00 uur D2 Tom Heesmans De Peelhorst 2 

 10.45 uur DC1 Tom Heesmans De Peelhorst 2 

     

Zondag 11 maart 

 10.00 uur E1 Rick Derix De Peelhorst 2 

 10.55 uur E2 Jim Vrenssen De Peelhorst 2 

 11.50 uur D1 Jim Vrenssen De Peelhorst 2 

     

Zondag 18 maart 

 10.00 uur D2 Luc van der Horst De Peelhorst 2 

 10.45 uur D1 Luc van der Horst De Peelhorst 1 

 11.30 uur DC1 Anke van Dinther & Joyce van Lierop De Peelhorst 2 

 12.10 uur HC1 Lucie van Deursen & Marloes Derks De Peelhorst 2 

     

Zondag 25 maart 

 09.00 uur DC1 Karin Bennenbroek De Peelhorst 1 

 10.00 uur D2 Shannon Cornelissen & Shealyn Cornelissen De Peelhorst 1 

 10.45 uur D1 Shannon Cornelissen & Shealyn Cornelissen De Peelhorst 1 

     

Zondag 8 april 

 11.00 uur E2 Jennifer Nelemans & Meri van Lieshout De Peelhorst 1